egoce5 Joyetech oled joyetech egoc

Twitter

Facebook

GÜNÜN ŞİKAYETİ – BEYLİKDÜZÜ

Gönüllü Muhabirimiz Tamer Bahtiyar yazdı ve görüntüledi.

10 Ekim 2017 Salı

TESLA MARKA ELEKTRİKLİ TAKSİ İSTANBUL’DA

İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Yahya Uğur, Radyo Trafik canlı yayınına bağlanarak Cezayir Doğan’a açıklamalarda bulundu.

06 Ekim 2017 Cuma

TEM’DE YARALI GÜVERCİNİ KURTARDI!

Bugün sabah saatlerinde TEM Otoyolu’nun Ispartakule mevkiinde ilerleyen Tır şoförü Rahman Yüksel, otoyol üzerinde gördüğü yaralı bir güvercini kurtarmak için, aracını sağa çekti ve araçların arasına kalan güvercini kurtardı.

04 Ekim 2017 Çarşamba

NE DERSİNİZ? FSM’DE BAŞLAYAN ÇALIŞMA

Günaydın İstanbul programında günün sorusu ve yanıtlar:”FSM de büyük araç ihlalini tespit etmek amacıyla yapılacak olan çalışma, iki yakaya geçişten de ücret alımı ile sonuçlanır mı?”

22 Eylül 2017 Cuma

DERS SAATLERİ DEĞİŞTİ İSTANBUL KARIŞTI

İstanbul Valiliği 2017 – 2018 Eğitim – Öğretim yılında, okulların açılma saatinin, en erken 08.00 olacağını ilan etti. Radyo Trafik Yayın Yönetmeni Cezayir Doğan, bu genelgenin yansımalarını sektörün önde gelen isimlerine sordu.

22 Eylül 2017 Cuma

DOLU KORKUSU,TEDBİRLER VE İSTANBUL TRAFİĞİ

İBB, AKOM, Meteoroloji ve sigorta şirketlerinin “aracınızı evde bırakın” manasına gelen uyarılarının ardından bu sabah yollar tenhaydı. Bazı vatandaşların ve galeri sahiplerinin dolu yağışı için aldığı önlemler ise dikkat çekiciydi

22 Ağustos 2017 Salı

“İSTANBUL BENİM, HER YERDEN GİDERİM”

Bu sözün sahibi kim olabilir?

17 Ağustos 2017 Perşembe

MAKET POLİS ARABALARI YOLLARDA!

İstanbul’da bazı noktalara maket polis araçları konuldu.

10 Ağustos 2017 Perşembe

GÜNÜN KARESİ

Şehrin ortasında arka camı tamamen kapatan,aşırı yük ile yol alan sürücü…

08 Ağustos 2017 Salı

TAKSİDE KAMERAYA İPTAL DAVASINA İLİŞKİN BARO BAŞKANI KONUŞTU

Radyo Trafik’te Cezayir Doğan’ın sorularını yanıtlayan İstanbul Baro Başkanı Mehmet Durakoğlu, taksilere getirilen panik butonuna bir itirazda bulunmadıklarını, bunun güvenlik için gerekli olduğunu ancak, kamera konusunun hem taksicinin hem kişilerin haklarına müdahale olduğunu belirtti.

24 Temmuz 2017 Pazartesi

TRAFİKTE EN ÇOK HANGİ İHLALLERDEN ŞİKAYETÇİSİNİZ?

Radyo Trafik Yayın Yönetmeni Cezayir Doğan bu sabah canlı yayında;“İstanbul trafiğinde en çok hangi ihlal ya da hareketlerden şikayetçisiniz ?”diye sordu.İşte sosyal medya üzerinden gelen yanıtlar…

26 Mayıs 2017 Cuma

EMNİYET ŞERİDİNİ İHLAL EDENLER İÇİN HER GÜN BİR ŞARKI

Radyo Trafik Yayın Yönetmeni Cezayir Doğan bu sabah canlı yayında‘’ Emniyet şeridini ihlal edenler için her gün bir şarkı çalacağız, sizce hangi şarkılar olmalı? ‘’ diye sordu. İşte dinleyenlerden gelen öneriler…

27 Nisan 2017 Perşembe

İSTANBUL TRAFİĞİNDEN SİZ SORUMLU OLSAYDINIZ…

Radyo Trafik Yayın Yönetmeni Cezayir Doğan bu sabah canlı yayında; “İstanbul trafiğinin yönetiminde siz olsaydınız, ilk icraatınız ne olurdu?” diye sordu. İşte İstanbullulardan gelen cevaplar:

26 Nisan 2017 Çarşamba

İTEO BAŞKANI’NDAN “ÖZEL HAYATIN GİZLİLİĞİNİ İHLAL” ELEŞTİRİLERİNE YANIT

Taksilere kamera takılması kararının üzerine “özel hayatın gizliliğini ihlal” nedeniyle yapılan eleştirilere İTEO Başkanı Yahya Uğur Radyo Trafik’te cevap verdi. Uğur, bu uygulamanın hem şoför hem de yolcular için önemli ve faydalı olacağına inandıklarını söyledi.

19 Nisan 2017 Çarşamba

”BİR BÜROKRAT, KİŞİ VE KURUMLARI YANLIŞ YÖNLENDİRİYOR”

İSAROD Başkanı Hamza Öztürk, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın plaka tahdidi ile ilgili “Söz vermedim” açıklamasının yanlış yönlendirme ya da bilgilendirmeden kaynaklandığını, buna neden olan kişinin de bir bürokrat olduğunu öne sürdü.

20 Mart 2017 Pazartesi
Cezayir Doğan Kişisel Web Sitesi.
iPortal Kodlayan: Özer Gül