egoce5 Joyetech oled joyetech egoc

Twitter

Facebook

BU ÜRÜNLER EVİNİZDE VARSA DİKKAT!

BU ÜRÜNLER EVİNİZDE VARSA DİKKAT!

Bakanlık,güvensizliği tespit edilen 43 ürün için toplatma kararı aldı. Toplatma kararı verilen ürünler arasında elektrikli ısıtıcı, priz, el feneri, ocak, kaynak makinesi gibi çok sayıda ürün var.

03 Kasım 2016 Perşembe - 387 kez bakılmış
Facebook 0 Twitter 0

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, güvensizliği tespit edilen 43 ürün için toplatma kararı aldı. Bakanlıktan yapılan açıklamada, güvensizliği tespit edilen ve haklarında piyasaya arz yasağı, toplatma ve bertaraf kararı verilerek mevzuat ile belirlenen süreçleri tamamlanan yaptırım kararlarına ilişkin bilgilere yer verildi.

Bu kapsamda aralarında elektrikli ısıtıcı, priz, el feneri, ocak, kaynak makinesi ve muhtelif kabloların bulunduğu marka ve modelleri belirlenen 43 ürün için toplatma kararı verildiği kaydedildi.

Üretici firmaların isimleri de açıklanırken, toplatmaya konu ürünler ellerinde bulunanların, ilgili üreticiye başvurmaları gerektiği, kararın üreticilerin tüm ürünlerini kapsamadığı ifade edildi.

toplatilacakurunler1toplatilacakurunler2toplatilacakurunler3toplatilacakurunler4toplatilacakurunler5toplatilacakurunler6toplatilacakurunler7toplatilacakurunler8toplatilacakurunler9toplatilacakurunler10toplatilacakurunler11toplatilacakurunler12toplatilacakurunler13

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Cezayir Doğan Kişisel Web Sitesi.
iPortal Kodlayan: Özer Gül