egoce5 Joyetech oled joyetech egoc

Twitter

Facebook

TEM’DE YARALI GÜVERCİNİ KURTARDI!

TEM’DE YARALI GÜVERCİNİ KURTARDI!

Bugün sabah saatlerinde TEM Otoyolu’nun Ispartakule mevkiinde ilerleyen Tır şoförü Rahman Yüksel, otoyol üzerinde gördüğü yaralı bir güvercini kurtarmak için, aracını sağa çekti ve araçların arasına kalan güvercini kurtardı.

04 Ekim 2017 Çarşamba - 291 kez izlenmiş
Facebook 0 Twitter 0

Bu duyarlılığı kayda alan gönüllü muhabirlerimizden Cenk Tuğrul Değerli’nin, çektiği videoyu Radyo Trafik twitter hesabına göndermesi sonucu, olay hem sosyal medyada hem de canlı yayında yer buldu. Radyo Trafik Yayın Yönetmeni Cezayir Doğan’ın programda yaptığı çağrı üzerine yayına katılan Tır Şoförü Rahman Yüksel, olayı şu şekilde anlatı:

“Yaralı Güvercini yolda gördüm, dayanamadım indim. Araçların arasından kuşu aldım götürdüm. Sonra park yerinde su içirdim, yıkadım kendine geldi. Tekrar yola çıkmasın diye götürüp tel örgülerin arkasından havaya saldım, uçtu gitti. Herkesi hem birbirlerine hem hayvanlara saygılı davranmaya davet ediyorum. Ben hayvan sevgisini aşılamaya çalışan bir insanım, daha önce de kedi bulup götürüp evimde bakmıştım, lütfen herkes hayvanlara karşı duyarlı olsun.” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Cezayir Doğan Kişisel Web Sitesi.
iPortal Kodlayan: Özer Gül