UNUTMA, HAZİRAN’DA KÖPRÜDE YİNE ÇALIŞMA VAR!

1.Köprü çalışmasındaki teknisyenlerden alınan bilgilere göre, 2 etap kapsamında yapılacak olan kamera yerleşimleri ve sinyalizasyon testleri için 11 Haziran’da yeni bir çalışma başlatılacak. 2. Etap çalışmasının Haziran ayı sonuna kadar bitirilmesi planlanıyor. Çalışma esnasında köprü üzerinde akışın nasıl sağlanacağı henüz netlik kazanmazken, trafiğin Avrupa yönüne tamamen kapatılması ya da tek şeritten verilmesi ihtimali üzerinde duruluyor.

ÇALIŞMA UZAYABİLİR!

Radyo Trafik’in edindiği bilgilere göre, teknik ekip çalışması Haziran sonuna biritilecek. Ancak bu çalışmanın ardından Karayollarının yürüteceği test süreci ve işaretleme çalışmaları da yapılacak. FSM Köprüsü’ndeki benzer çalışmada test süreci 2 günde tamamlanmıştı. Lakin 15 Temmuz Şehitler Köprüsü için Karayollarının yürüteceği süreç kesinlik kazanmadı.

DETAYLAR HAZİRAN BAŞINDA!

1.Köprü’deki gerek teknik gerek Karayolları çalışma sürecinin detaylarının, bayram tatili sonrasında Karayolları tarafından açıklanması bekleniyor. Aynı zamanda bu açıklamayla köprüdeki trafik akışının nasıl sağlanacağı da kesinlik kazanmış olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*